Сторінка ТУ ДСНС в Миколаївській області в Facebook Сторінка ТУ ДСНС в Миколаївській області в Twitter Сторінка  ТУ ДСНС в Миколаївській області на YouTube
    Українська версія   |   English version       карта сайту


Виставковий центр

 

 

Дитячий портал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТЕЛЕФОНИ ДОВІРИ


Телефон довіри ДСНС

(з питань протидії         корупції)

+38 (044) 289-12-41 (цілодобово)


Телефон довіри ГУ ДСНС України

у Миколаївській області

+38 (0512) 49-06-96 (психологи)

+38 (0512) 49-06-93 (з питань протидії корупції)

 

 


09.06.2014

Миколаїв: рятувальники ліквідовують наслідки вибуху (ОНОВЛЕНО СТАНОМ НА 19:00) (ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ) (ФОТО,ВІДЕО)


ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ

 

09 червня о 04:59 до оперативно-диспетчерської служби Головного управління ДСНС України у Миколаївської області надійшло повідомлення, від мешканців п’ятиповерхового житлового будинку по вул. Молодогвардійська, 28 м. Миколаєва про вибух в одній з житлових квартир.

 

До місця події відразу були направленні аварійно-рятувальні служби та чергові караули Головного управління.

 

По прибуттю рятувальниками було встановлено, що вибух стався в одній із квартир першого під’їзду будинку на п’ятому поверсі. В результаті цього обвалились будівельні конструкції п’ятого та, частково, четвертого поверхів однієї з квартир.

 

Терміново евакуйовано 54 особи.

 

 

 

Під час проведення аварійно-рятувальних робіт виявлено 4-х постраждалих. Чоловіка, 1977 року народження, у тяжкому стані, направлено до реанімаційного відділення Миколаївської міської лікарні № 3. Уточнюються списки  проживаючих у зруйнованому  житловому будинку.

 

На місці події працюють аварійно-рятувальна техніка ГУ ДСНС України у Миколаївській області та служби цивільного захисту міста. Проводиться розбір завалу на 4 поверсі за допомогою крану з метою виявлення постраждалих.

 

В результаті проведення пошукових та аварійно-рятувальних робіт о 14:18 при розборі завалів на рівні 4-го поверху було виявлено тіло жінки, яке передано до судово-медичної експертизи для опізнання. За попередніми даними, нею виявилася власниця квартири №18, жінка 1964 року народження.

 

На місці надзвичайної ситуації працює пункт життєзабезпечення, де постраждалим та свідкам надається психологічна допомога, організована доставка гарячої їжі та напоїв. Створено відповідні умови для відпочинку. Також залучено волонтерів Миколаївської обласної організації ТОВ "Червоний Хрест".

 

Місцевими органами влади організовано відселення мешканців першого під’їзду постраждалого житлового будинку до санаторію-профілакторію «Чайка», наразі відселено 22 осіб та 13 осіб розміщено у родичів.

 

На місці працюють обласна і міська комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій. Крім того, для встановлення причини вибуху на місці події працюють експерти. Одна з можливих попередніх версій  - побутовий газ.

 

Будинок відключено від газопостачання.

 

О 18.00 під’їзд № 2 обстежено та підключено до водо- та електропостачання. Жителі під'їзду можуть повернутися до своїх квартир.

 

О 19.15 пошукові та аварійно-рятувальні роботи завершено.

 

Розпочались відновлювальні роботи.

 

ФОТОАЛЬБОМ

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  ГУ ДСНС України у Миколаївській області

 

 

 

 

 

 

 

 


 Події 
 Новини